Search News Posts

  • Telefon 0212 438 03 99

  • Fax 0212 438 25 37

AVIATION LOJİSTİĞİ

AVIATION LOJİSTİĞİ

Aviation Lojistiği, uçaklar ve havacılık için en önemli lojistik proseslerinden biridir ki havayollarının kalbi olarak değerlendirilir.

Havayollarına ait uçakların tam zamanında sorunsuz ve güvenli bir şekilde hizmet verebilmesi için uçak içindeki tüm parçaların sağlam, sorunsuz ve bakımlarının yapılmış ya da yenilenmiş olması gerekir. Bu nedenle havacılıkta tüm işler AOG dediğimiz uçamayan ya da yerde kalan uçaklar için acil ve hızlı aksiyon alınmasını gerektirir. Bir uçak için AOG bakım, onarım de demekse, işlemeyen parça nedeniyle yerde kalan uçak için bu parçanın temini ve havayoluna teslim edilmesi de o kadar önemlidir.

TRİGRON LOJİSTİK, Aviation lojistiği konusunda kurulduğu günden bu yana  bir çok havayolunun AOG olan uçak parçalarının taşınması konusunda hizmet vermektedir.  ENpati ilkesiyle en hızlı, en güvenilir, en ekonomik ve en uygun taşıma yolunu seçerek müşterisi olan havayollarının uçaklarının yerde kalmasını önlemekte; bu sayede havayolunun taşımalarını yaptığı yolcu ve müşterilerine kesintisiz hizmet vermesine yardımcı olmaktadır.

Havayollarına “UÇAĞINIZ YERDE KALMASIN!” sloganı ile hizmet veren TRİGRON LOJİSTİK, tüm havayollarına AIRBUS, BOING, MD gibi uçaklar ve helikopterler için AOG durumunda olan ya da olmayan tüm hava aracı parçaları, fren takımları, lastikler, iniş takımları, oksijen tüpleri gibi cockpit’de ve cockipt dışı uçuş aksamlarında kullanılabilecek her türlü parçayı en hızlı ve en güvenilir şekilde taşır.

Aviation lojistiğinde TRİGRON LOJİSTİK zamanla yarışmakta ve her seferinde zamana karşı galip gelmektedir.