Search News Posts

  • Telefon 0212 438 03 99

  • Fax 0212 438 25 37

Bizi Yakından Tanıyın

 
 
trigron-lojistikYAKINDAN TANIYIN

Yaklaşık 10 yıldır bu sektörde faaliyet göstermekte olan Gülnihal Yegane, lojistik sektörüne havayolu taşımacılığı ile hızlı bir giriş yapmıştır. İlk yaptığı taşımacılık 2 adet uçağın tek tek parçalanıp, paketlenip, taşınması ve varış noktasında tekrar sorunsuz bir şekilde birleştirilmesi olmuştur.

Lojistik sektörüne malzeme taşımacılığını bir çeşit turizm olarak tanımlayarak farklı bir bakış açısı getirmiştir. Malzemelerinizin yolcuğunun en kusursuz şekilde tamamlanması için gereken süreci bir kadın titizliği ile ele almıştır. Bugüne kadar emin adımlarla ilerleyerek, şimdiye kadar YEGANE GROUP bünyesinde kurduğu şirketleriyle, alım-satım, transit işlemler, taşımacılık gibi alanlarda faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Önümüzdeki hedefi çalıştığı firmalarla yaptıkları nitelikli işler sayesinde; lojistiği bünyesinde toplayan IATA, FIATA gibi birliklere dahil olmak ve elde edeceği avantajların yine hizmet verdiği firmalara geri dönüşünü sağlamak olan  Gülnihal Yegane, lojistikte yüksek topukların etkilerini göstermeye devam edecektir.

yegane@trigron.com.tr     —     yegane@yuksektopuklar.com.tr   

 gulnihal yegane