Search News Posts

  • Telefon 0212 438 03 99

  • Fax 0212 438 25 37

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Dünya üzerinde ticaretin %80 inin deniz yolu ile yapıldığı biliniyor. Bu anlamda diğer taşıma şekillerine göre 22 kat daha ekonomik olan denizyolu taşımacılığında TRİGRON KARGO, Türkiye’nin tüm limanlarında hizmet vererek dünyanın pek çok ülkesine ithalat ya da ihracat taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Bu anlamda farklı sektörden bir çok firmaya hizmet veren Dünya çapına yayılmış geniş acente ağı ile müşterilerinin denizyolu taşımacılık ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir.
DENIZYOLU_trigron_hizmetler_gorselleri
İthalat ve ihracat işlemlerinde Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda

Limandan limana,

kapıdan kapıya konteyner,

parsiyel servis,

açık-dökme yük,

proje taşımacılığı,

gemi kiralama gibi tüm deniz ve diğer  nakliye hizmetlerini de verebilen TRİGRON KARGO, full yükleme (FCL)  ya da parsiyel  (LCL) olarak müşterilerinin yüklerine profesyonel işlem sunmaktadır.

Denizyolu taşımacılığında Standart, Open, Top, Refeer, Flatrack, High Cube ..vb. taşıma sistemleri kullanan TRİGRON KARGO için  müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı, ekonomik, güvenilir ve kolay şekilde karşılamak en büyük hedeftir.

TRİGRON KARGO denizyolu taşımacılığında yine  müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına  göre , sigorta hizmeti de sunarak müşterilerinin  mallarını , lojistiğin her sürecinde hasara karşı teminat altına almakta , gerek yurtiçi gerekse yurtdışı taşımalarda akılcı çözümler üretmektedir. Bu şekilde söz verilen zamanda yükünüz yerine, bilgileri de size ulaşır.