Search News Posts

  • Telefon 0212 438 03 99

  • Fax 0212 438 25 37

Hakkımızda

İLKEMİZ: ENPATİ…

TRİGRON® KARGO LOJISTIK LTD. ŞTİ. Olarak; kurulduğumuz günden bugüne, çalıştığımız firmalarımızın yükleri için ithalat, ihracat ve dış ticaret rejimlerine uygun ve uluslararası anlaşmalara bağlı olarak lojistik hizmeti veriyoruz. Lojistikte yüksek topuklar farkı ile sistem üzerindeki en sadık yol göstericimiz ENPATİ; firmalarımıza olan inancımız ve onlara sunmak istediğimiz desteğimizin anahtarıdır.

Ekibimizdeki çalışma arkadaşlarımızın Lojistik sektöründeki uzun yıllara dayalı tecrübeleri, çeşitli yüklemeleri organize etme becerileri ve lojistik hukukuna haiz kişiler olmaları TRİGRON® ’un butik hizmet veren bir firma olarak anılmasını sağlamaktadır. Büyük kadar GÜÇLÜ, büyükten daha ETKİLİ, sonucu ise hep daha İYİ, TRİGRON® ‘dur.

Merkez ofisimiz Atatürk Havalimanı’na 4 km uzaklıkta olup, alt tedarikçi firmalarımız ile ülke dahilindeki tüm hava ve gemi limanlarında ve kara yolu operasyonlarda, günlük ve daimi hizmet kuralı ile çalışmalarımız devam etmektedir,

Taşıma hizmetlerimiz, IATA, FIATA kurallarına uygun şekilde, uluslararası acenteliklerimizin da dahil olduğu geniş bir yelpaze içindedir.