Search News Posts

  • Telefon 0212 438 03 99

  • Fax 0212 438 25 37

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

En hızlı ve etkin çözüm…

“Ürünlerim hazır ama müşterime teslim için kısıtlı vaktim var!” diyen tüm firmalara havayolu taşımacılığı şeklinde hizmet vermekteyiz.

HAVAYOLU_trigron_hizmetler_gorselleri

Gönderilerinizi ürün, sektör ve kapasite sınırlaması olmadan havaalanından havaalanına ya da kapıdan kapıya farklı havayolları seçenekleri ve uzman personelimiz ile en rekabetçi fiyatlarla taşımaktayız.

 

Trigron Kargo Lojistik,  taşıma şekillerinin en hızlısı olan HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI’nda kurulduğu günden bu yana müşterilerinin istekleri ve taşınacak malın özelliğine göre havayolu taşımacılığı hizmetini seçenek olarak sunmaktadır.

Hava kargoda müşterilerine nitelik ve nicelik gözetmeksizin alternatif havayollarının uçuş günleri ve taşıma kapasitelerine göre taşıma hizmeti vermektedir.

Havayollarının uçabildiği her noktaya hizmet götürebilmenin havayolu taşımacılığının en üstün özelliklerinden biri olması nedeniyle, TRİGRON LOJİSTİK’in firma merkezi İstanbul’da olmasına rağmen farklı ülkelerdeki acenta ağı sayesinde havaalanından havaalanına, kapıdan havaalanına ve havaalanından kapıya  ithalat ve ihracat kapsamında hizmet verilmektedir.

TRİGRON LOJİSTİK’in vizyonunda yer alan kaliteli ve üstün hizmet anlayışı çerçevesinde, havayolu taşımacılığı servisi;  tüm müşterilere kargonun teslim alınmasından sevkin tamamlanarak teslim edilmesine kadar geçen sürede kritik bilgilendirmelerin yapılması ve  dokümantasyonun tam olarak müşterilere  iletilmesini esas almaktadır. Bu konuda en hızlı servisi en uygun fiyatlarla sunmaktadır.