Search News Posts

  • Telefon 0212 438 03 99

  • Fax 0212 438 25 37

Hizmetler

Kargo Lojistik Hizmetleri

 

TRANSIT_trigron_hizmetler_gorselleriTransit Ticaret İşlemleri
Paket hizmet…
Ülkemizde ülkeler arasındaki Transit Ticaret işlemleri son birkaç yıldır daha da yaygınlaşmıştır. Bu anlamda; kendi adımıza getirdiğimiz malzemeleri; alıcıya; malı millileştirmeden göndermekte ve son varış noktasına ulaştırmaktayız. Bu işlem için de kargo taşımacılığının yanı sıra; müşterimizin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda alım-satım ve gümrükleme hizmetlerini de bünyemiz içerisinde tamamlayarak paket hizmet sunmaktayız. Kara-hava, deniz-hava, hava-kara vb. tüm intermodal taşımaları gerçekleştirebilmekteyiz.

 

 

MULTIDOMAL_trigron_hizmetler_gorselleriMultimodal Taşımacılık
Tek seferde çoklu seçim…
TRİGRON® LOJİSTİK-KARGO müşterilerimizin talebi doğrultusunda, ithalat ve ihracat işlemlerinde farklı taşıma üniteleri veya araçlarıyla birden fazla taşıma türü kullanarak da yüklemelerinizin taşımasını gerçekleştirir. Örneğin Güney Afrika’ya gidecek malzemenizin, karayolu ile Mersin Limanı’na taşınarak, oradan denizyolu ile gideceği şehir limanına ulaştırılması..

 

 

 

GUMRUK2_trigron_hizmetler_gorselleriGümrük ve Antrepo Hizmetleri
Malzemelerim güvende…
TRİGRON® LOJİSTİK-KARGO , konusunda etkin ve yetkin gümrük firmaları ile işbirliği içerisinde olup, ithalat ve ihracat işlemlerinde müşterilerimizin talebi doğrultusunda hizmet vermektedir.