Search News Posts

  • Telefon 0212 438 03 99

  • Fax 0212 438 25 37

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Firmamız güçlü ağı ile tüm Avrupa, Türkiye Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine komple ve parsiyel olarak, ithalat ihracat taşımacılığında, müşterilerine profesyonel ve sorunsuz bir hizmet vermektedir. Standart, mega ya da kamyon römork araca ihtiyaç duyulan tüm taşımalarda ek olarak frigofirik ve low-bed taşımalarınızda da güvenilir bir hizmet sunulmaktadır.
KARAYOLU_trigron_hizmetler_gorselleri-300x213
TRİGRON LOJİSTİK KARGO, uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü tedarik zinciri ile tüm Avrupa ülkeleri, Türkiye Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine parsiyel ve komple araç taşımacılığı şeklinde hizmet vermektedir.

Müşterilerine yüklenecek malın nitelik ve niceliğine uygun şekilde standart, mega ya da üstten veya yandan yüklemeli tenteli ya da kapalı kasa araç temini ile hizmet veren TRİGRON LOJİSTİK, frigofirik ve low-bed araçlar da sunmaktadır.

Komple araç yüklemelerinde her gün çıkışlı seferler ile yükünüzü taşıyan TRİGRON LOJİSTİK, yüklemelerinizin parsiyel olması durumunda haftada 3 gün çıkışlı Türk ve yabancı plakalı araçlar organize ederek  güvenle son alıcıya ulaşmasına yardımcı olur.

TRİGRON LOJİSTİK Türkiye’nin her yerinden malınızı teslim alabilirken, aynı şekilde yükünüzü  yurt dışı acentaları sayesinde son alıcının kapısında teslim edebilir.  

TRİGRON LOJİSTİK,  malzemeler karayolu taşımacılığı şeklinde taşınırken;  aracın çıkışından varışına kadar günlük konumlarını ve durumunu takip ederek müşterilerine bilgilendirme yapa. Böylece malınızın güvenle son noktaya ulaşması sağlanırken müşterilere de ayrı bir güven konforu yaşatılır.