Search News Posts

  • Telefon 0212 438 03 99

  • Fax 0212 438 25 37

Tamamlanmış Projeler

 
1- LASTİK PROJESİ

Belçika’dan Bridgestone firmasından alınan 160 adet uçak lastiği, Belçika’daki gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra Türkiye’ye karayolu ile  getirilerek, gümrüklü sahada aktarma işlemleri tamamlandıktan sonra havayolu ile son adresi olan başka bir ülkeye gönderildi.

 

 

2- UÇAK MOTORU PROJESİ

7,5 ton ağırlığındaki tek parça halinde olan Airbus uöak motoru, Portekiz’deki adresinden teslim alınarak lowbed ile Türkiye’ye getirildi; gümrüklü sahada aktarma ve  diğer çıkış işlemleri tamamlanarak yeniden karayolu ile ancak bir başka araçla nihai varış yeri olan ülkeye gönderildi.

Türkiye’deki aktarma işlemleri 12 saat sürdü ve Malzemenin güvenilir şekilde alıcısına ulaşması çıkış noktasından itibaren sadece 14 gündü.

 

 

3. ORBİT DESIGN FUAR PROJESİ

İngiltere’de yapımı devam etmekte olan konut ve residence yatırımı için tanıtım fuarı Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti. Projenin tanıtım maketi Hong Hong ‘dan Türkiye’ye getirildi, sergi alanında kurulum işlemi gerçekleştirildi ve aynı şekilde paketlenerek, depomuzda yaklaşık 1 ay süre ile korunduktan sonra tekrar İngiltere’ye başka bir sergi için geri gönderildi.

 

 

4. AKE PROJESİ

Havayollarında kullanılan containerların Hollanda’daki üretim firmasından teslim alınarak karayolu ile Atatürk Havalimanı’na getirilerek Türkiye’deki alıcısı olan  havayollarına teslimi aynı şekilde bir kısmının aktarma işlemleri yapılarak havayolu ile yurt dışı merkezli  havayollarına ulaştırılması işlemleri..

 

 

5- UÇAK MOTORU PROJESİ

Dubai den deniz yolu ile tek parça halinde getirdiğimiz AIRBUS motorunun Türkiye’de Ambarlı Limanı’ndan Atatürk Havalimanı’na aktarma işlemleri yapılarak havayolu ile son alıcısına gönderilmiş, yerinde uçak üzerine montajı da takip edilerek görev tamamlanmıştır.